Jeśli mają Państwo problem z dłużnikami


Kancelaria Wonama z Bytomia to fachowa grupa adwokatów, którzy specjalizują się w pełnej obsłudze prawnej dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Trzonem działań kancelarii są sprawy powiązane z wierzytelnościami, windykacją z udziałem komornika, wykupem zobowiązań finansowych, analizą zdolności finansowej konsumentów oraz factoringiem. Kancelaria Wonama może pochwalić się wieloma sukcesami na polu obsługi prawniczej, współpracując z wieloma wielkimi jednostkami oraz oferując im zawsze obowiązującą oraz trafną analizę i obsługę prawną.

Jeśli mają Państwo problem z dłużnikami, chcą przeprowadzić analizę finansową klienta, rozpocząć windykację z komornikiem lub zdobyć radę prawniczą - uprzejmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail https://kancelariawonama.pl/ bądź też telefon. Zachęcamy też do wizyty w Kancelarii przy ul. Moniuszki 20, 41-902 Bytom (pracujemy w dni robocze w godzinach 07:00 - 15:00). Każdy, kto zgłosi się do nas ma gwarancję uczciwej obsługi prawnej - jesteśmy grupą adwokatów, która z troską i empatią zajmuje się każdym kłopotem z prawem.

Komentarze: 3


  • Gutkowski Dodany: 2021-11-28

    Wczas zaprosił Hanię o lewicę, pozostał ugoszczony z idyllą oraz po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie przyjął gospodę w Listwie Uniwersalnym Wojska Narodowego.

  • Robak Dodany: 2022-02-14

    Nuże niemal rok po ślubie przetrwali tatami przepięknej córy, i po dwóch latkach chłopca.

  • Ligęza Dodany: 2022-10-02

    Jednak na zaczątku czerwca ściągali do nas na lato

Copyright © 2018 Dwojacki.pl